Nie ryzykuj!
Zaufaj najlepszym w branży
Zadzwoń do nas
+48 89 532 00 27
Nie ryzykuj!
Zaufaj najlepszym w branży
Zadzwoń do nas
+48 89 532 00 27

SILVA – transport ponadnormatywny

Historia firmy

Firma SILVA Spółka Jawna powstała w roku 2003 w Olsztynie. Przedmiotem działalności spółki były usługi transportu artykułów spożywczych w obrocie międzynarodowym.

Od roku 2006 firma zaczęła rozwijać dział transportu samochodów ciężarowych i maszyn rolniczych który od 2011 stał się główną specjalizacją firmy SILVA. W pierwszym okresie swej działalności świadczyliśmy usługi transportowe na rynku wtórnym aut używanych co pozwoliło nam poznać specyfikę branży, dobrać odpowiedni sprzęt, zbudować zespół ludzi i stworzyć procedury które zabezpieczają nas przed dużym ryzykiem związanym z przewozem aut ciężarowych.

Pozwoliło nam to stworzyć firmę gotową do współpracy z firmami o najwyższych standardach działania.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w transporcie pojazdów ciężkich. Celem naszych usług jest zapewnienie efektywnego i bezpiecznego transportu samochodów ciężarowych na określone trasy.

Dysponujemy specjalistyczną flotą pojazdów niskopodwoziowych przystosowaną do transportu ładunków o różnych wymiarach i ciężarze. Wszystkie transportery są wyposażone w nowoczesne urządzenia telemetryczne GPS, dzięki czemu na bieżąco monitorujemy trasę naszych pojazdów. Nasza kadra kierowców jest odpowiednio wyszkolona w zakresie bezpiecznego  przewozu i zabezpieczenia  ładunków. Dzięki temu jesteśmy w stanie minimalizować ryzyko uszkodzeń podczas transportu pojazdów ciężkich.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na możliwie najwyższym poziomie. Szukamy właściwych logistycznie rozwiązań, dzięki którym jesteśmy w stanie stworzyć najlepszy harmonogram tras. Dokładne planowanie pozwala nam na dostosowanie naszych usług do wymagań klientów. Wszystko to pozytywnie wpływa na naszą terminowość i skuteczność. Przez lata naszej działalności skutecznie budowaliśmy zaufanie osób korzystających z naszych usług. Dzisiaj nasza firma cieszy się pozytywną opinią i zaufaniem klientów nie tylko z Polski, ale również z wielu zakątków Europy.